شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

کلینیک پوست در ونک

امروزه با تغییر معیار های زیبای، بانوان و آقایان اهمیت بیش تری به کیفیت پوست خود می دهند. اما در این میان بسیاری از مراکز نامعتبر اقدام به ارائه خدمات پوست و تناسب اندام می نمایند.

مراجعه به این مراکز می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای پوست و سلامتی شما داشته باشد. یک کلینیک پوست خوب علاوه بر آنکه به زیبایی شما اهمیت می دهد، سلامتی شما را به عنوان اولویت کار خود قرار می دهد.

در همین راستا وجود پزشک متخصص در کلینیک پوست می تواند سلامتی پوست شما را تضمین نماید. در حال حاضر با دخالت علم و تکنولوژی در زمینه مراقبت از پوست و مو روش های حساب شده ای برای افزایش کیفیت پوست و مو پدید آمده است.

کلینیک-پوست-در-ونک

کلینیک-پوست-در-ونک

با استفاده از این تکنیک های نوین می توان تا حد زیادی از روند پیر شدن پوست جلوگیری کرده و شفافیت و زیبایی را به پوست صورت و بدن هدیه داد.

کلینیک پوست و لیزر

تزریق ژل و فیلر هایی که تحت نظارت وزارت بهداشت و FDA آمریکا می باشند، می توانند عیوب صورت را بر طرف نمایند. خط و خطوط های عمیق باعث از بین رفتن حس جوانی و شادابی پوست می شوند. با تزریق ژل در این نقاط می توان این خط و خطوط های عمیق را تا حد زیادی پر نمود.

علاوه بر این تزریق بوتاکس به پوست صورت از به وجود آمدن چین و چروک های بیش تر پیشگیری به عمل آمده و خط و خطوط صورت تا حد زیادی کاهش می یابد. بهتر است بدانید که تزریق بوتاکس در نواحی مثل زیر بقل می تواند از تعریق بیش تر پوست جلوگیری به عمل آید.

همچنین اگر از ریزش و کم پشتی موهای سر، ریش و ابرو خود خسته شده اید، می توانید با کمک یک کلینیک پوست خوب این عارضه را درمان نمایید. موهای از دست رفته با آخرین و به روز ترین تکنولوژی و با استفاده از موهای طبیعی خودتان قابل جبران می باشد.

استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها در زمینه لاغری و تناسب اندام در کلینیک لاغری می تواند کمک شایانی به مراجعین در این زمینه نماید. در صورتیکه این تکنیک ها با رژیم های غذایی همراه شود، موجب به دست آمدن نتایج رضایت بخشی می شود.

کلینیک لیزر موهای زائد ونک

لیزر موهای زائد نیز یکی دیگر از خدماتی است که در کلینیک های پوست انجام می شود. اما آیا این تکنیک در تمامی مراکز به صورت بهداشتی انجام می گیرد؟ در کلینیک های پوست خوب عوض کردن دستکش، کاور تخت و تمییز کردن سر نازل دستگاه پس از هر مراجعه انجام می شود. لیزر موهای زائد برای نواحی همچون صورت، دست، بیکینی، پا و… قابل انجام می باشد.

اما امروزه لیزر موهای زائد تنها مختص بانوان نمی باشد. آقایان نیز از طرفداران پر و پا قرص این تکنیک موثر برای از بین بردن موهای صورت و بدن می باشند.

لذا با مراجعه به یک کلینیک معتبر می توان تا حد زیادی این تکنیک موثر را بدون عوارض جانبی تجربه کرد و از نتیجه مثبت آن لذت برد.

نتیجه گیری

شاید استفاده از دستگاه هایی همچون آر اف و ال پی جی در یک کلینیک پوست و لاغری آنرا به مرکز مجهزی تبدیل نماید. اما بهترین کلینیک پوست در تهران علاوه بر استفاده از بهترین تکنولوژی ها به فکر سلامتی شما نیز می باشد.