شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

کاشت موی طبیعی

کاشت مو

آیا می دانستید بیش تر کم پشتی های مو ریشه وراثتی داشته و قابل درمان نمی باشند؟

آیا به دنبال راهی کم دردسر و زود بازده برای جبران موهای از دست رفته خود می گردید؟

با ما در این مقاله به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی خود در مورد کاشت مو همراه باشید.

کاشت-مو

کاشت-مو

در صورتیکه ریزش موی سر به موقع درمان نشود، می تواند موجب تاسی در ناحیه ایاز پوست سر شود. اما اگر کاهش حجم موی سر اعتماد به نفس شما را گرفته و نمی توانید مانند گذشته احساس جوانی داشته باشید، بهتر است کاشت موی سر را امتحان نمایید.

کاشت مو چگونه انجام می شود؟

کاشت مو شامل پر کردن ناحیه کم پشت یا بدون مو سر با موی طبیعی می شود. این پروسه که اولین بار در سال ۱۹۵۰ در ایالت متحده آمریکا انجام شد، امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دستخوشی تغییراتی شده است.

کاشت مو در کلینیک های معتبر پوست و مو و تحت نظارت پزشک متخصص ممکن می شود. وی در مرحله اول این عمل، پوست ناحیه مورد نظر را به خوبی تمییز نموده و سپس اقدام به تزریق ماده بی حسی به پشت سر می نماید. دو روش برای انجام تکنیک کاشت مو وجود دارد و پزشک متخصص می تواند بنابر صلاحدید و شرایط حاکم یکی از این دو روش را برای درمان شما به کار گیرد:

  1. عمل جراحی نوار فولیکولی (FUSS)

در این روش ۶ الی ۱۰ اینچ از پوست پشت سر برداشته شده و سپس ناحیه مورد نظر بسته می شود. این ناحیه به سرعت با موهای اطراف آن پوشیده می شود و جایی از اسکار بر روی پوست باقی نمی ماند.

در مرحله بعد پوست برداشته شده به وسیله پزشک متخصص به ۵۰۰ الی ۲۰۰۰ نقطه تقسیم می شود. تعداد نقاط مورد نظر بسته به کیفیت، رنگ، نوع مو و ناحیه ای که دچار تاسی شده است می تواند متفاوت باشد.

  1. استخراج واحد فولیکولی (FUE)

در صورتیکه این روش برای شما تجویز شود، پزشک ابتدا موهای پشت سرتان را شیو می کند. در مرحله بعدی وی فولیکول های دسته مشخصی از موها را خارج می کند. این موها به زودی جای خود را با موهای جدید پر می کنند.

به طور کلی این دو روش مشابه یکدیگر می باشند. پس از آماده سازی موها، پزشک متخصص اقدام به تمییز کردن ناحیه مورد نظر می نماید. این موها در مناطقی که بدون مو هستند قرار گرفته و حفره هایی را که مدت ها بدون مو مانده بودند را پر می کنند.

بسته به وسعت ناحیه درگیر عملیات، این پروسه معمولاً ۸-۴ ساعت به طول می انجامد. در صورتیکه ریزش مو ادامه یابد، کاشت مو می تواند دویاره صورت پذیرد.

مراقبت های بعد از کاشت مو

پس از کاشت مو کمی احساس ناراحتی در ناحیه پوست سر طبیعی می باشد. شما می توانید به منظور تخفیف اندک ناراحتی به وجود آمده بنا به تشخیص پزشک از داروهای مسکن استفاده نمایید.

بعد از اتمام پروسه کاشت مو، پزشک متخصص دور تا دور سر شما را با بانداژ مخصوص پوشش می دهد و ممکن است برای چندین روز بعد از عمل داروی چرک خشک کن تجویز نماید.

دو الی سه هفته بعد از عملیات کاشت، موهای اضافه شده جوانه می زنند. الیته ۶۰% از افراد ۶ الی ۹ ماه بعد از عمل شاهد رشد موهای جدید خود هستند.

کلینیک پوست و مو آسمان ونک با دارا بودن کادری مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات به روز دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید کاشت مو را در این کلینیک را با بالاترین کیفیت تجربه نمایید. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

قیمت کاشت مو

هزینه کاشت مو به ناحیه ای که احتیاج به درمان دارد بستگی دارد. همچنین دستمزد پزشک و تیم درمانگر و تکنیک مورد استفاده وی از دیگر عوامل تأثیر گذار در تعیین قیمت کاشت مو بوده و بر آورد نهایی قیمت کاشت مو بر عهده پزشک بوده و طی جلسات مشاوره قابل تعیین می باشد.

همچنین بیمه در بیش تر کشورها هزینه های کاشت مو را پوشش نمی دهد.

عوارض کاشت مو

همانند هر عمل دیگری کاشت مو در کنار فوایدی که دارد، می تواند عوارضی را نیز در پی داشته باشد. در صورتیکه این عمل توسط فرد نابلد انجام پذیرد، می تواند عوارض ذیل را در پی داشته باشد:

  • خونریزی در ناحیه مورد درمان
  • ظاهر مصنوعی و غیر عادی موها
  • زمانیکه موها شروع به رشد می کنند، ممکن است در فولیکول های مو عفونت ایجاد گردد
  • با رشد موهای جدید، موهای اصلی و قدیمی دچار ریزش شود.
  • موهای جدید از استحکام کافی برخوردار نباشد.

نتیجه گیری

در صورتیکه ریزش موها شدید شود، می تواند موجب تاسی در برخی از نواحی سر گردد. برخی از تاسی ها و کمپشتی موها قابل درمان نبوده و بهترین راه برای برگرداندن موهای از دست رفته در این شرایط کاشت مو می باشد.

پاسخ

8 + 16 =

Call Now Button