شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

نکات قبل از لیزر موهای زائد

نکات قبل از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد چیست؟

اگر شما به لیزر موهای زائد فکر می کنید لازم است قبل از انجام آن نکاتی را بدانید تا مطمئن شوید که این درمان برای شما مناسب است. برای رفع موهای زائد گزینه های مختلفی مانند اپیلاسیون یا اصلاح کردن با تیغ وجود دارد اما لیزر موهای زائد یکی از بهترین گزینه هاست که نسبت به سایر روش ها ماندگاری بالاتری دارد بنابراین پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا نکات قبل از لیزر موهای زائد را برای شما عزیزان شرح دهیم.

لیزر-موهای-زائد

لیزر-موهای-زائد

نکات قبل از لیزر موهای زائد

۱- دو تا سه هفته پس از نخستین درمان برای مشاهده تغییرات زمان می برد و ۸ تا ۱۲ جلسه هم برای به دست آمدن نتایج کامل طول می کشد.

۲- شما باید قبل از لیزر موهای زائد، ناحیه تحت درمان را اصلاح کنید. لیزر می تواند به موی روی سطح پوست واکنش نشان دهد و باعث تحریک آن شود.

۳- این فرآیند بسیار سریع می باشد. فرآیند لیزر موهای بسیار سریع است مثلا لیزر موهای زائد زیر بغل  تنها در چند دقیقه قابل انجام است.

۴- پس از آن نمی توانید به باشگاه بروید. گرمای لیزر به مدت ۲۴ ساعت بر روی پوست باقی می ماند بنابراین شما نمی توانید به باشگاه، سونا، حمام گرم بروید. در صورتی که این کار را انجام دهید، یک محیط گرم برای تکثیر باکتری ها فراهم می شود.

۵- به طور جدی در مورد خورشید فکر کنید. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران به شما توصیه می کند که چه چیزی برای شما مناسب است، اما ممکن است لازم باشد قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض تابش خورشید جلوگیری کنید. همچنین اگر پوستتان را برنز کردید، قبل از اینکه درمان خود را شروع کنید، باید منتظر بمانید تا محو شود.

کلینیک پوست و مو آسمان ونک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کادر با مهارت به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می پردازد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

۶-  شما ممکن است نیاز داشته باشید تا نوع محصولات آرایشی خود را تغییر دهید. استفاده از اسکراب، اسید گلیکولیک و کرم رتینول باید از ۲ روز قبل و بعد از درمان اجتناب شود. همچنین توصیه می شود که به مدت ۲ هفته قبل و بعد از لیزر از مصرف کرم های پوستی شیمیایی جلوگیری کنید.

۷-  لیزر موهای زائد دارای بیش از یک مزیت است. لیزر موهای زائد علاوه بر رفع موهای زائد می تواند باعث کاهش موهای زائد در حال رشد و تحریک کمتر پوست شود.

۸- وکس کردن موها در طول درمان با لیزر امکان پذیر نمی باشد. این موضوع را در نظر بگیرید که در طول درمان نمی توانید موهای زائد را وکس کنید.

۹- شما ممکن است پس از مدتی باز هم نیاز به لیزر موهای زائد داشته باشید. در ۹۰ درصد افراد کاهش دائمی در رشد موهای زائد اتفاق می افتد اما تغییرات هورمونی می توانند موجب رشد مجدد موهای زائد شوند.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی مهمترین نکات قبل از لیزر موهای زائد پرداختیم تا با در نظر گرفتن آنها به خوبی آمادگی لازم برای انجام این درمان را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت کلینیک آسمان ونک تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

سه + شش =

Call Now Button