شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

همه چیز در مورد میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چه تأثیری بر کیفیت پوست می گذارد؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با میکرونیدلینگ و کاربرد آن همراه باشید.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد و با استفاده از سوزن های ریزی که بر روی دستگاه آن تعبیه به درمان مشکلات پوستی می پردازد. هدف از انجام میکرونیدلینگ تحریک پوست برای کلاژن سازی بیش تر است.

با کلاژن سازی پوست نرم تر شده و به استحکام آن اضافه می شود. همچنین با آمدن پوست جدید، رنگ پوست بهبود یافته و از بد رنگی های آن کاسته می شود. میکرونیدلینگ معمولاً برای پوست صورت استفاده شده و برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی از جمله بر طرف کردن اسکارها، چین و چروک های ریز و تقریباً درشت و کم کردن منافذ باز پوست استفاده می شود.

پروسه انجام میکرونیدلینگ معمولاً دو ساعت به طول می انجامد. بسته به پوست و شدت عارضه پوستی معمولاً ۴ جلسه برای رسیدن به نتیجه مثبت کافی می باشد.

در طول میکرونیدلینگ پزشک متخصص سوراخ های ریزی با سوزن مخصوص دستگاه بر روی پوست شما ایجاد می نماید. این سوراخ ها به اندازه ای کوچک می باشند که بعد از اتمام پروسه اثری از خود بر روی پوست باقی نمی گذارند.  کلینیک پوست و مو آسمان ونک با دارا بودن کادری مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات به روز دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

میکرونیدلینگ چگونه انجام می شود؟

میکرونیدلینگ همچون مزوتراپی یکی از روش هایی است که به زیباسازی پوست صورت می پردازد. در این روش با استفاده از سوزن هایی که بر روی دستگاه نصب شده اند، پوست برای کلاژن سازی تحریک می شود. این روش برای از بین بردن اسکارهای باقی مانده از آکنه و ترک های ناشی از افزایش یا کاهش وزن و بارداری که بر روی بدن بیش تر بانوان یافت می شود، موثر به نظر می رسد.

در طول میکرونیدلینگ پزشک متخصص سوراخ های ریزی با سوزن مخصوص دستگاه بر روی پوست شما ایجاد می نماید. این سوراخ ها به اندازه ای کوچک می باشند که بعد از اتمام پروسه اثری از خود بر روی پوست باقی نمی گذارند. سوزن هایی که بروی نازل دستگاه قرار دارند به صورت رفت و برگشتی بر روی پوست این سوراخ ها را ایجاد می نمایند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک های معتبر پوست اطلاعات بیش تری در مورد نحوه انجام میکرونیذلینگ کسب نمایید.

هزینه میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ بسته به ناحیه ای که احتیاج به درمان دارد و شدت عارضه پوستی می تواند متفاوت باشد. توجه داشته باشید که بیمه هزینه های ناشی از میکرونیدلینگ را پوشش نمی دهد.

عوارض میکرونیدلینگ

دانش روز بشر به حدی پیشرفت کرده است که می تواند در کم ترین زمان ممکن و با بالا ترین تأثیر مثبت مشکلات او را حل کند. میکرونیدلینگ نیز جز آن دسته از تکنیک هایی می باشد که علاوه بر کم عارضه بودن می تواند تا حد زیادی کیفیت پوست را افزایش دهد.

میکرونیدلینگ نسبت به سایر تکنیک های جوانسازی پوست بسیار کم عارضه تر بوده و به زمان ریکاوری کم تری احتیاج دارد. البته این کار به افرادی که دارای سطح سلامتی عمومی خوبی هستند توصیه می شود. همچنین آندسته از مراجعینی که دارای جوش های فعالی می باشند، می بایست برای انجام میکرونیدلینگ تا بهبود کامل جوش های خود صبر نمایند و سپس برای از بین بردن اسکار های ناشی از آکنه اقدام نمایند. میکرونیدلینگ برای بانوان باردار توصیه نمی شود.

نتیجه گیری

میکرونیدلینگ یکی از روش های غیر تهاجمی برای بازسازی پوست و افزایش کیفیت آن می باشد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست خوب در تهران، میکرونیدلینگ را طبق آخرین متدهای روز دنیا انجام دهید.

پاسخ

2 × دو =

Call Now Button