شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

تجربه مزوتراپی صورت

مزوتراپی

آیا به دنبال راهی برای تغذیه پوست و مو خود هستید؟

آیا در مورد مزوتراپی چیزی شنیده اید؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با تکنیک مزوتراپی همراه باشید.

مزوتراپی

مزوتراپی

یکی از متداول ترین تکنیک های جوانسازی پوست و بازیابی موهای از دست رفته سر مزوتراپی می باشد. این روش در کشورهای پیشرفته به عنوان یک تکنیک شناخته شده برای بیمارانی که پوست و مو آنها نیاز به تغذیه و درمان دارند بسیار پرطرفدار است.

در مزوتراپی داروها و یا مواد لازم برای پوست توسط پزشک متخصص بر روی نقاط مختلف بدن تزریق می شود. این تزریق توسط سوزن مخصوص و نازکی که کم ترین احساس ناراحتی را برای فرد ایجاد می کند صورت می پذیرد. همچنین دستگاه های مخصوصی به منظور مزوتراپی استفاده می شوند که خود حاوی چندین سوزن ریز هستند.

مزوتراپی نسبت به سایر روش های جوانسازی پوست و درمان های مناسب برای احیاء موهای از دست رفته بسیار ساده تر به نظر می رسد. همچنین عوارض جانبی حاصل از این روش نسبت به سایر روش ها کم تر بوده و تأثیرات مثبت حاصل از مزوتراپی پایدارتر می باشد.

با توجه به تأثیر شگفت انگیز این روش بر روی پوست و مو، امروزه کلینیک های نامعتبر و افراد غیر متخصص اقدام به مزوتراپی با تکنیک ها غیر اصولی می نمایند. در صورت مراجعه به این کلینیک ها فرد می بایست در انتظار عواقب این روش درمانی اشتباه باشد.

 در مزوتراپی داروها و یا مواد لازم برای پوست توسط پزشک متخصص بر روی نقاط مختلف بدن تزریق می شود. کلینیک پوست و مو آسمان ونک با دارا بودن کادری مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات به روز دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

مزوتراپی چگونه است؟

در مزوتراپی موادی که باعث درمان یا تغذیه پوست می شوند بر روی لایه سطحی آن تزریق می شوند. در مزوتراپی پوست سلول های فیبروبلاست تحریک شده و موجب کلاژن سازی و در نهایت از بین رفتن چین و چروک پوست می شود.

در برخی موارد با استفاده از مواد حاوی آنتی اکسیدان که به پوست تزریق می شوند، روند پیری پوست متوقف شده و از افتادگی آن جلوگیری به عمل می آید.

مزوتراپی می تواند بسیاری از بیماری های پوست را درمان کند. برخی از موادی که حین مزوتراپی به پوست تزریق می شوند با تأثیر بر روی پیگمنت های پوست، بدرنگی های به وجود آمده بر اثر قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم نور آفتاب و یا بارداری را از بین می برد.

تزریق ژل نیز می تواند در طول جلسه مزوتراپی انجام گیرد. برای از بین بردن گودی ها و فرو رفتگی هایی که بر اثر خطوط عمیق پوست و یا آکنه ها و اسکار ها بر روی پوست بر جای مانده اند، از مزوتراپی استفاده می شود.

به این صورت که ژل یا فیلر توسط پزشک متخصص در نواحی ای که دچار گود رفتگی شده است تزریق شده و سبب بالا آمدن متناسب این نواحی می شود. همچنین از مزوتراپی برای از بین بردن گودی های زیر چشم استفاده شده و تا حد زیادی کبودی های اطراف آن را برطرف می نماید.

مزوتراپی برای از بین بردن سلولیت

تقریباً تمامی بانوان در نواحی مانند بازو، ران و .. سلولیت دارند. سلولیت ها توده های چربی متراکمی هستند که در زیر پوست باقی مانده اند. در تکنیک مزوتراپی موادی که باعث نرم شدن و آب شدن سلولیت های زیر پوست می شوند، به لایه های سطحی پوست تزریق می شود.

نتیجه گیری

در تکنیک مزوتراپی، مواد لازم و مغذی پوست و مو به لایه های سطحی پوست تزریق می شوند. تزریق بوتاکس، ژل و موادی که توسط پزشک متخصص مفید تلقی می شوند در طول مزوتراپی استفاده می شوند.

پاسخ

14 + 3 =

Call Now Button