شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

قبل از تزریق ژل چه نکاتی باید رعایت شود؟

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب چیست؟

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره مراقبت های لازم پس از تزریق ژل به شما نکاتی را بیان کنیم.

تزریق-ژل-لب

تزریق-ژل-لب

اقدامات مفید قبل از تزریق ژل

بسیاری از مراجعه کنندگان بعد از درمان توسط پرکننده های پوستی مانند تزریق ژل از داشتن علائم قابل مشاهده نگران هستند. چند قدم کلیدی وجود دارد که می تواند برای کمک به شما در درمان کبودی و تورم قابل مشاهده و بهبودی در اسرع وقت کمک کند. هرچه سریعتر این مراحل را انجام دهید ، سریعتر بهبود می یابید و علائم کمتری قابل مشاهده خواهد بود:

  • از مصرف هرگونه رقیق کننده خون (مانند الکل ، آسپرین ، ویتامین E ، برخی از داروها و مکمل های گیاهی) به مدت ۲ روز قبل و ۲ روز پس از درمان خودداری کنید. زیرا مصرف آنها می تواند باعث افزایش خطر کبودی شود ، بنابراین با جلوگیری از مصرف هر چیزی که می تواند خون شما را رقیق کند ، خطر کبودی را به حداقل برسانید.
  • قرص های آرنیکا را به شرح زیر مصرف کنید: ۲ قرص هر ۲ ساعت به مدت ۵ روز قبل از درمان.

راه حل برای رفع کبودی و تورم

 ۱-  کمپرس آب داغ: با آب بسیار گرم ، پارچه تمیز را خیس کنید، خیلی محکم پیچیده، روی صورت دراز بکشید تا گرما و بخار به سمت صورت وارد شود. در صورت امکان چندین بار، تکرار کنید.

۲-  کرم آرنیکا: مصرف کرم آرنیکا می تواند تا حد زیادی به رفع کبودی کمک می کند.

کلینیک زیبایی و لاغری آسمان ونک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کادر با مهارت به ارائه خدمات زیبایی و لاغری به شما عزیزان می پردازد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

مراقبت های بعد از تزریق ژل

 ۱-  بلافاصله پس از درمان ، ممکن است کمی قرمزی، تورم ، حساسیت و احساس خارش در ناحیه تحت درمان داشته باشد. در واقع این یک نتیجه طبیعی پس از تزریق ژل است. اما ناراحتی به طور موقت است و به طور کلی پس از چند روز از بین می رود. اما در صورتی که این مشکلات ادامه یابد یا اگر واکنشهای دیگری رخ داد ، با ما تماس بگیرید.

 ۲-  تورم اولیه بعد از تزریق ژل لب ممکن است کمی طولانی تر شود. برخی از بیماران حدود یک هفته تورم را تجربه می کنند و لب ها می توانند در این مدت تا حدودی ناهموار به نظر برسند. این مساله به این معنی است که نتایج به طور مستقیم پس از درمان نباید به عنوان نتیجه نهایی تلقی شوند.

 ۳-  حداقل تا ۶ ساعت پس از درمان از تماس با منطقه مورد نظر خودداری کنید. پس از آن می توان محل را به آرامی با صابون شستشو داد و می توان از آرایش ملایم استفاده کرد.

 ۴-  تا زمانی که تورم و قرمزی اولیه برطرف نشده باشد، ناحیه تحت درمان را در معرض گرمای شدید (مانند سولاریوم و آفتاب گرفتن) یا سرما قرار ندهید.

 ۵-  اگر دچار تبخال در صورت شده اید، این خطر وجود دارد که تزریق می تواند باعث انتقال آن به سایر بخش های صورت شود.

 ۶-  اگر از آسپرین یا داروهای مشابه استفاده می کنید، بهتر است بدانید که این موارد ممکن است باعث افزایش کبودی و خونریزی در محل تزریق شود.

ماندگاری تزریق ژل به لب تا چه مدت خواهد بود؟ 

ماندگاری پرکننده های پوستی طولانی مدت هستند اما دائمی نیستند. بنابراین شما همواره انتخابی برای ادامه یا تغییر ترکیب درمان ها خواهید داشت  و این روند ممکن است تا هر زمان که دوست دارید تکرار شود. اغلب بیماران ۶ تا ۱۲ ماه بعد از درمان چین و چروک ، گزینه پیگیری درمان را انتخاب می کنند. اما هنگامی که تزریق ژل در لب انجام گرفته باشد، پیگیری به طور معمول بعد از حدود ۶ ماه انجام خواهد شد. برای دستیابی به نتیجه قابل قبول، ممکن است ماساژ در طی ۲ تا ۴ هفته پس از درمان اولیه لازم باشد.ض

پاسخ

14 − 5 =

Call Now Button