شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

کسی تجربه لیزر co2 فرکشنال داره؟

لیزر co2 فرکشنال

آیا درمورد جدید ترین تکنیک های جوانسازی پوست شنیده اید؟

از جای جوش و اسکارهای قدیمی خسته شده اید؟
با ما در این مقاله به منظور آشنایی با موثر ترین روش از بین بردن چین و چروک یا لیزر co2 فرکشنال همراه باشید.

لیزر-co2-فرکشنال

لیزر-co2-فرکشنال

لیزر co2 فرکشنال یکی از تکنیک های پیشرفته جوانسازی پوست بدون جراحی می باشد. این لیزر به منظور از بین بردن چروک های عمیق پوست، بد رنگی های ناشی از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم نور آفتاب، جای جوش، اسکار های ناشی از عمل جراحی و سانحه استفاده می شود.

همچنین لیزر co2 فرکشنال سبب افزایش انعطاف پذیری پوست شده و به پیشگیری از چین و چروک کمک می نماید. این لیزر در نواحی دور چشم و اطراف دهان به منظور از بین بردن بد رنگی های پوست نیز کاربرد دارد.

لیزر فرکشنال می بایست حتماً توسط متخصص پوست و مو انجام گیرد. همچنین به واسطه استفاده از لیزر co2 فرکشنال در نواحی مختلف بدن همچون گردن، سینه ، بازو و پا ، می توان به بافت مناسبی از پوست دست پیدا نمود. زیرا این عمل سبب افزایش انعطاف پوست شده و علاوه بر درمان چین و چروک ها، پشگیری از به وجود آمدن آنها کمک می نماید.

کلینیک پوست و مو آسمان ونک با دارا بودن کادری مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات به روز دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید لیزر CO2 فرکشنال را در این کلینیک به منظور از بین بردن جای جوش و چین و چروک تجربه نمایید. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

لیزر co2 فرکشنال چگونه انجام می شود؟

لیزر co2 فرکشنال از هزاران شفت نوری کوچک تشکیل شده است. این لیزر به لایه های عمیق پوست نفوذ می کند. این عمل سبب از بین بردن بافت های آسیب دیده پوست و جایگزین کردن آن با بافت جدید می گردد.

لیزر فرکشنال سبب کلاژن سازی پوست شده و به واسطه این کار انعطاف پذیری پوست را بالا می برد. به منظور افزایش پایداری درمان های انجام شده، بهتر است پس از لیزر co2 فرکشنال از تزریق بوتاکس استفاده نمایید.

فیلم لیزر co2 فرکشنال

در ذیل فیلمی به منظور آشنایی شما عزیزان با نحوه انجام لیزر co2 فرکشنال در کلینیک پوست و مو آسمان ونک قرار داده می شود.

ماندگاری نتایج لیزر co2 فرکشنال چه قدر است؟

نتایج حاصل از لیزر co2 فرکشنال بستگی به عوامل ذیل دارد:

  • محافظت کردن پوست در برابر تابش مستقیم نور آفتاب با کرم های مناسب
  • سلامت عمومی بدن
  • استعمال دخانیات
  • تغییر ناگهانی وزن

بنابراین در صورتیکه پوست را در برابر تابش مستقیم نور آفتاب محافظت نموده و رژیم غذایی مناسبی را رعایت نمایید ، می توانید ماندگاری نتایج حاصل از لیزر co2 فرکشنال را افزایش دهید.

نتایج حاصل از لیزر co2 فرکشنال

درمان با لیزر co2 فرکشنال می تواند به دو صورت ذیل باشد:

  • درمان عمیق تر با مدت زمان ریکاوری بیش تر
  • درمان ضعیف تر با مدت زمان ریکاوری کوتاه تر

درمان عمیق تر معمولاً نتایج بیش تری ایجاد می کند. اما بیش تر مراجعین درمان ضعیف را برای تحمل نکردن مدت ریکاوری طولانی ترجیح می دهند.

ممکن است نتایج اولیه را پس از جلسه اول درمان مشاهده نمایید. اما برای مشاهده نتیجه نهایی می بایست ۶-۳ ماه صبر نموده و جلسات درمانی را تکمیل نمایید. پس از ۳ الی ۱۴ روز پوست شما به حالت اولیه بازگشته و دیگر خبری از رنگ صورتی ناشی از لیزر co2 فرکشنال نمی باشد.

هزینه لیزر co2 فرکشنال

هزینه لیزر co2 فرکشنال بسته به ناحیه مورد نظر می تواند متفاوت باشد. معمولاً مراجعین لیزر را برای دو ناحیه صورت و گردن استفاده می نمایند. برآورد نهایی قیمت طی جلسات مشاوره ای و توسط پزشک متخصص پوست و مو قابل تأیین می باشد.

لیزر co2 فرکشنال برای جای جوش

این نوع لیزر برای از بین بردن جای جوش ها بسیار موثر می باشد. همچنین از لیزر co2 فرکشنال برای از بین بردن جای اسکارهای قدیمی نیز استفاده می شود. اگر اسکار های قدیمی و جای جراحی ها شما را آزار می دهند، بهتر است برای برطرف کردن آنها به یک پزشک متخصص پوست و مو مراجعه نمایید.

تعداد جلسات لیزر co2 فرکشنال

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر co2 فرکشنال بستگی به میزان آسیب دیدگی پوست، شدت اسکار و چین و چروک محل دارد. همچنین زمان ریکاوری که شما با تحمل کردن آن موافقت می نمایید، می تواند در تعیین تعداد جلسات انجام لیزر نقش داشته باشد.

در صورتیکه قادر به تحمل مدت زمان یک هفته ای برای ریکاوری باشید، معمولاً ۱ الی ۲ جلسه برای انجام لیزر co2 فرکشنال کافی خواهد بود.

مراقبت های بعد از لیزر co2 فرکشنال

بهتر است پس از انجام لیزر co2 فرکشنال کمی استراحت نموده و بر روی ناحیه لیزر شده کمپرس یخ قرار دهید. رنگ صورتی پوست، معمولاً ۳ الی ۵ روز با شخص باقی می ماند. اما در درمان های عمیق ممکن است این عارضه تا ۷ الی ۱۰ روز نیز به طول بیانجامد.

نتیجه گیری

لیزر co2 فرکشنال یکی از جدید ترین تکنیک های جوانسازی پوست بوده و در کلینیک های پوست، مو و زیبایی توسط پزشک متخصص پوست و مو قابل انجام است. این لیزر می تواند به راحتی چین و چروک، کک و مک، اسکارها و جای جوش را درمان کند. همچنین این لیزر همانند لیزر موهای زائد کاملاً بی ضرر می باشد.

پاسخ

سه − 1 =

Call Now Button