شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، بی شک از شیو کردن، وکس کردن و اصلاح موهای زائد خود خسته شده اید. لیزر موهای زائد یکی از پر طرفدار ترین روش های رفع دائمی فولیکول های مو در دنیا می باشد. در این روش پیگمنت های داخل فولیکول های مو با تکنیک لیزر فرو می ریزند.

لیزر-موهای-زائد

لیزر-موهای-زائد

فواید لیزر موهای زائد

لیزرها به منظور رفع موهای ناخواسته در ناحیه پا، صورت، بازو، ساعد، خط بیکینی و سایر نقاط بدن استفاده می شوند. سایر مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد ذیل می شود:

  1. موهای بدن که زیر پوست می مانند، ایجاد لکه های سیاه می کنند. برخی از این ضایعات پوستی چرکی و متورم شده و نیازمند جراحی می شوند. با لیزر موهای زائد می توانید برای همیشه از شر این لکه ها خلاص شوید.
  2. از بین بردن موهایی که با شیو کردن خشن شده اند.
  3. همانطور که می دانید با وکس کردن و شیو کردن موهای دانه ریز نیز درشت شده و از بین بردن آن ها با گذشت زمان دشوار می شود. لیزر موهای زائد نه تنها سبب سستی ریشه موها می شود، بلکه تمامی آن ها را برای همیشه از میان می برد.

کلینیک پوست و مو آسمان ونک با دارا بودن کادری مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات به روز دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید لیزر موهای زائد را در این کلینیک بدون بازگشت و با بالاترین کیفیت تجربه نمایید. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

کانال اینستاگرام

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هر پالسی از لیزر طی کسری از ثانیه موهای شما را از بین می برد. ناحیه های کوچک همچون پشت لب، کمتر از یک دقیقه عاری از مو می گردند.

اما نواحی بزرگ همچون پا و پشت کمر به مدت زمان بیش تری برای لیزر تمامی موها احتیاج دارند. هزینه لیزر موهای زائد با توجه به عوامل ذیل متغییر است:

  1. دستگاه و تکنیک استفاده شده
  2. شات های استفاده شده
  3. وسعت ناحیه لیزر

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

به طور معمول لیزر موهای زائد سه تا هفت جلسه به طول می انجامد. در ناحیه بیکینی به دلیل رطوبت محیط ناحیه تناسلی ممکن است هر شش ماه یکبار به جلسات ترمیمی احتیاج باشد.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

زمان جلسه اول و همچنین فاصله میان جلسات لیزر موهای زائد توسط سیستم نوبت دهی صورت می گیرد. معمولاً جلسات اول تا چهارم ماهی یکبار و از جلسه پنجم به بعد هر پنجاه روز یکبار تعیین می گردد.

لیزر موهای زائد صورت

یکی از پر طرفدارترین نواحی که موهای زائد آن با لیزر برطرف می گردد، صورت می باشد.در این فیلم نحوه لیزر صورت و ناحیه چانه در کلینیک آسمان ونک نشان داده می شود.

 

جلسه اول لیزر موهای زائد

در صورت که فکر لیزر موهای زائد را در سر دارید، می بایست از شش هفته قبل تر از وکس کردن و کندن موهای زائد خود خودداری نمایید. بهتر است برای جلسه اول لیزر موهای زائد کمی زودتر در کلینیک حضور یابید.

شما می توانید گان( لباس و کلاه مخصوص انجام لیزر)، پماد زینک ملایم و پماد بی حسی را از کلینیک تهیه و یا با مراجعه به داروخانه خریداری کنید. همچنین می بایست ۴۵-۳۰ دقیقه پیش از جلسه لیزر از پماد بی حسی موضعی استفاده کرده و برای افزایش تأثیر، روی آن را با کاور نایلونی بپوشانید.

پس از اینکه به کلینیک رسیدید، با هماهنگی مسئول مربوطه لباس های خود را تعویض نمایید. لباس گان را پوشیده و پوست خود را با دقت بسیار با مواد شوینده مخصوص و ملایم شست و شو دهید. حتماً به خاطر داشته باشید پیش از انجام لیزر موهای زائد پوست می بایست خشک و عاری از هر گونه مواد اضافی همچون لوسیون ها و مام زیر بغل باشد.

پس از لیزر موهای زائد

پس از لیزر موهای زائد کمی التهاب و قرمزی پوست تا مدت یک تا دو روز طبیعی می باشد. پس از پنج تا چهارده روز موهای زائد لیزر شده شروع به ریزش می کنند و این ریزش ممکن است تا یک هفته به طول بیانجامد.

موهای سست شده ممکن است با ساییده شدن به لباس و کشیده شدن به راحتی دچار ریزش شوند. اما توجه داشته باشید از کندن مستقیم آن ها اکیداً خودداری نمایید.

ممکن است تمام موها در جلسه اول ریخته نشوند. زیرا سختی ریشه های آن ها با یکدیگر متفاوت بوده و برخی دچار ریزش شده و برخی دیگر تنها دچار سستی ریشه می شوند.

ریزش موها به این صورت است که تنها در هنگام بلند شدن اندازه شان و بیرون آمدن از سطح پوست به علت سست شدن دیگر قادر به ادامه رشد نیستند و به بیرون پوست می افتند.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

در صورتی که پیش از لیزر پوست خود را به دقت پاک نکنید، احتمال بروز التهاب و تاول های ریز بر روی پوست بدن وجود دارد. اما نیازی به نگرانی نیست. زیرا با استفاده از کرم های ضد سوختگی می توان از این عارضه به خوبی جلوگیری نمود.

همچنین بهتر است تا یک روز پس از انجام لیزر موهای زائد از دوش گرفتن خودداری نمایید. به منظور جلوگیری از کاهش کیفیت پوست می بایست نواحی لیزر شده را مرتب مرطوب نگه دارید.

از شش هفته قبل و بعد از انجام لیزر موهای زائد از قرار گرفتن در مقابل تابش مستقیم نور آفتاب اجتناب نمایید. زیرا تابش نور آفتاب روند لیزر را کم تأثیر شده و همچنین باعث ایجاد لک در نواحی لیزر شده می شود. لذا در صورتیکه می خواهید حمام آفتاب بگیرید، می بایست نواحی لیزر شده را با پد بپوشانید.

لیزر موهای زائد دست

لیزر موهای زائد دست

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

شما ممکن است حین لیزر موهای زائد اندکی احساس ناراحتی کنید. کمپرس یخ و یا بی حسی های موضعی همچون زایلاپی که با تجویز پزشک انجام می شود می توانند شما را برای انجام جلسات لیزر آماده کنند.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

اینکه لیزر موهای زائد بستری را برای سرطان فراهم می کند، باوری کاملاً اشتباه است. در واقع از لیزرهای مشابه برای درمان زخم های سرطانی و یا در درمان چین و چروک و لکه های پوستی مورد استفاده قرار می گیرند.

لیزر موهای زائد در بارداری

بیش تر موهایی که در دوران بارداری پدیدار می شوند در اطراف سینه ها و شکم قراردارند. لیزر موهای زائد در دوران بارداری معمولاً توصیه نمی شود. اما هیچ مطالعه و بررسی در مورد مضر بودن لیزر موهای زائد در این دوران انجام نگرفته است.

شما ممکن است بخواهید برای از بین بردن موهای زائدی که در دوران بارداری به وجود آمده اند از لیزر استفاده نمایید. با وجود اینکه این موها به صورت طبیعی بعد از زایمان می ریزند، اما در صورت پایدار ماندن آنها بهتر است لیزر را به بعد از زایمان خود موکول نمایید.

لیزر-موهای-زائد-صورت

لیزر-موهای-زائد-صورت

لیزر موهای زائد آقایان

بسیاری از آقایان برای اصلاح موهای خود از شیو کردن استفاده می کنند. اما از بین بردن موها به این روش پوست را تیره کرده و لطافت آن را کاهش می دهد. به طور معمول در نواحی سینه و کمر آقایان موهای زائد بیش تر یافت می شود. جلسات مورد نیاز برای لیزر این نواحی معمولاً هشت جلسه می باشد.

پاسخ

19 − 14 =