شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

لاغری موضعی با دستگاه آر اف

لاغری موضعی با دستگاه آر اف

چگونه با دستگاه RF لاغر شویم؟

هزینه های لاغری با دستگاه RF

لاغری در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود؟

لاغری موضعی

بسیاری از افراد با ورزش یا رژیم غذایی به نتیجه ایده آل خود برای لاغری نمی رسند. بنابراین برای لاغری های موضعی مثل غبغب، شکم و ران و پهلو و … راه های مختلفی وجود دارد. این روش ها به شما کمک می کند تا فرم بدنتان به ایده آل ترین حالت ممکن نزدیک شود.

روش های لاغری

  • دستگاه آر اف
  • کرایولیپولیز یا سرمادرمانی
  • دستگاه ویبرو
  • مزوتراپی

کلینیک زیبایی و لاغری آسمان ونک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کادر با مهارت به ارائه خدمات زیبایی و لاغری به شما عزیزان می پردازد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

دستگاه آر اف

از بین بردن چربی شکم، پهلو و کوچک کردن آنها سخت تر از دیگر قسمت های بدن است ولی در عین حال تاثیر زیادی در زیبایی اندام دارد. بعلاوه اینکه اولین مرحله در تناسب اندام داشتن شکم و پهلوی صاف است اما باید این را مد نظر داشت که اولین قسمت در بدن که چربی در آن ذخیره می شود شکم و پهلو است و به سختی لاغر می شود و به انرژی و زمان بیشتری نیاز دارد.

یکی از قدیمی ترین روش ها برای لاغری موضعی استفاده از دستگاه آر اف است که طرفداران زیادی دارد. درمان با آر اف موجب گرم شدن سلول های چربی شده و بدن را مجبور می کند تا آسید های چرب که مثل یک فیلتر روی بدن هستند به سیستم لنفاوی منتقل کند. وقتی اسیدهای چرب از بدن آزاد می شوند بدن لاغر شده و چربی ها از بین می رود. استفاده از درمان با دستگاه آر اف علاوه بر سوزاندن چربی موجب سفت شدن بدن نیز می شوند.

روش کار با دستگاه آر اف

در این روش موج های الکترومغناطیسی به پوست تابانده می شود و از این طریق سلول های چربی انباشته شده زیر پوست گرم و شکسته شده و تبدیل به موادی که می شوند که در جریان خون جذب و از طریق سوخت و ساز بدن خارج می شوند. همچنین می توان از امواج مادون قرمز هم در این روش برای سفت شدن پوست استفاده کرد.

فناوری های دیگری مانند لیزر و فراصوت به همین منظور استفاده می شوند اما با وجود این روش ها، روش لاغری با دستگاه آرف هنوز هم بهترین عملکرد را دارد و روز به روز قابلبیت های این دستگاه اضافه شده و بهبود پیدا می کند.

لاغری موضعی با دستگاه RF

لاغری موضعی با دستگاه RF

مزایای استفاده از دستگاه آر اف

دستگاه آر اف، پوست را بدون کمترین عارضه و آسیب گرم کرده و کلاژن و الاستین تولدی می شود. کلاژن موجب شفافیت و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می شود. بنابراین یکی از نتایج مهم این روش در کنار لاغری و کاهش وزن، ایجاد شفافیت پوستی است. به طور کلی می توان گفت این دستگاه آر اف باعث از بین رفتن چربی و سلول های چربی، از بین رفتن شلی پوست و سفت شدن آن ها، کاهش چربی های اضافی، کاهش اضافه وزن، از بین رفتن جوش، نرمی و سفت شدگی باسن بعد از لیپوساکشن و فرم دهی بدن می شود.

هزینه های لاغری موضعی

هزینه های لاغری با دستگاه معمولا از هزینه های جراحی بیشتر است و هزینه هر پزشک در هر شهر متفاوت است و به علت اینکه یک درمان انتخابی است معمولا تحت پوشش بیمه نمی باشد.

پاسخ

9 + سیزده =

Call Now Button