شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

لاغری و لیفت با دستگاه rf

لاغری و لیفت با دستگاه rf

دستگاه آر اف (RF) چیست؟

تاثیر دستگاه RF برای لاغری چقدر است؟

چگونگی عملکرد دستگاه آر اف (RF)

دستگاه RF یک دستگاه جدید برای جوان سازی و شادابی پوست است که با تکنولوژی امواج رادیویی باعث لیفتینگ و سفتی پوست می شود. این امواج مضرر نیستند و حرارت دستگاه در قسمت عمیق پوست تاثیر می گذارد دستگاه RF باعث ایجاد آرامش و نشاط می شود چربی پوست را پایین می آورد این دستگاه مناسب برای انواع پوست و در نقاط مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از بهترین و بی خطرترین راه های جوانسازی پوست استفاده از دستگاه RF می باشد.
دستگاه RF به دلیل توانایی آن در کاهش بسیار زیاد چربی در مدت زمان کوتاه و در نواحی که چربی ها به سختی از بین می روند یک از بهترین روش ها برای از بین بردن چربی ها است.

لاغری-با-آر-اف

لاغری-با-آر-اف

درمان هایی که با این دستگاه انجام می شود بی درد و کم هزینه و همچنین در مدت زمان بسیار کوتاه صورت می گیرد. این دستگاه باعث تولید کلاژن در پوست شده و باعث محکم تر شدن پوست می شود.
این روش می تواند یک راه غیر جراحی برای افرادی باشد که قادر به لاغر کردن خود با استفاده از جراحی، رژیم غذایی و ورزش نیستند و همچنین افرادی که مایل به تغییر شکل و کانتور برخی از مناطبق انباشته شده با چربی های مقاوم که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نداده اند، افراد مسن که به دلیل کاهش سوخت و ساز مقدار کاهش چربی کمتری دارند.

نکات مهم

این روش برای افراد بالای ۶۰ سال مناسب نیست. آنچه باید یادآوری شود این است که این روش باعث کاهش وزن نمی شود و بعد از انجام این عمل باید از رژیم غذایی مناسب استفاده شود.

کلینیک زیبایی و لاغری آسمان ونک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کادر با مهارت به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می پردازد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

لاغری با RF در چه ناحیه هایی از بدن مناسب است؟

شکم
قسمت های درونی و بیرونی ران ها
ران و باسن
غبغب
بازوها

آیا دستگاه RF بی خطر است؟

لاغری و لیفت با دستگاه rf می تواند بی خطر و در عین حال آرامش بخش باشد.

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز چقدر می باشد؟

جلسات درمان به وزن و توده بدن و اندازه ی دور بدن، تعادل هورمونی بستگی دارد که در افراد مختلف بین ۶ تا ۱۲ جلسه متغیر است.

چقدر طول می کشد تا شما نتایج را ببینید؟

این روش برای از دست دادن چربی در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده می شود و بلافاصله پس از آن قابل مشاهده است. تعداد جلسات درمان بستگی به افراد دارد به همین دلیل می توانید با کلینیک آسمان ونک تماس گرفته و در این خصوص مشاوره بگیرید. برای تداوم اثر بخشی این روش یک جلسه کافی نمی باشد و باید حتما مشاوره گرفته شود و بستگی به نظر پزشک معالج و هدف مورد نظر شما دارد. برای تداوم اثر بخشی، نیاز به رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم می باشد.

خطرات و عوارض جانبی

این روش درمان خطرات کمی به همراه دارد. در مواقعی بیماران ممکن است دچار ناراحتی یا تورم شوند که این موارد قابل درمان هستند.

هزینه لاغری با دستگاه RF

هزینه لاغری با آر اف بستگی به نواحی تحت درمان و تعداد جلسات مورد نیاز دارد.

سایر خدمات کلینیک آسمان ونک:

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

تزریق فیلر

پاسخ

دوازده − پنج =

Call Now Button