شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

زاویه سازی فک

زاویه سازی فک

بهترین روش برای زاویه سازی فک چیست؟

تزریق فیلر چگونه باعث جوانسازی فک می شود؟

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره روش زاویه سازی فک مطالبی را ارائه نماییم.

زاویه سازی فک با تزریق فیلر

کاهش چربی در شیار prejowl و افتادگی میان صورت در تشدید ایجاد jowl دخیل است. با پر کردن ناحیه مقعر واقع شده در قدام jowl خط فکی صاف تر و جوان تر می شود و در حقیقت زاویه سازی فک انجام می گیرد.

 ملاحظات آناتومیک

تغییرات سالمندی در ناحیه فکی در نتیجه آویزان شدن پوست اضافی، افتادگی چربی بوکال، عدم پری در ناحیه prejowl، هم در منطقه خطوط ماریونت و هم در زیرمندیبل سبب ایجاد نمای رضایت بخش تر در خط فکی می شود. حجمدهی شیار prejowl گاهی در بیمارانی که قرار است تحت عمل جراحی قرار گیرند چه از طریق استفاده از ترکیبات پرکننده  چه پروتزهای جراحی ناحیه jowl باید در نظر گرفته شود.

زاویه-سازی-فک

زاویه-سازی-فک

زاویه سازی فک با تزریق ژل

عموما در این ناحیه از هیالورونیک لسیدها استفاده می شود. فیلر می بایست در محل اتصال درم به بافت زیرجلدی تزریق شود تا نه تنها سبب افزایش حجم شود بلکه منجر به سفت شدن پوست زیرین که در حال حاضر نسبت به قبل شل تر شده است، گردد. بهترین روش تزریق استفاده از تکنیک تزریق خطی با سوزن ۱ تا ۱٫۵ اینچی می باشد. فیلر تزریق شده می بایست مسیر فیمابین نقطه برجسته تا jowl سطح سفت تر چانه در جلو را پل بزند.

کلینیک پوست و مو آسمان ونک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کادر با مهارت به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می پردازد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

تکنیک جایگزین

تزریقات زیر درمی را می توان با تزریق های یکجا بر روی مندیبل همزمان انجام داد. برای این تزریق های عمقی می توان از هیالورونیک اسید، هیدروکسی آپاتیت کلسیم یا پلی متیل متاکریلات به شکل ایمن استفاده کرد. این تزریق های عمقی واضحا می تواند مشابه پروتز ناحیه jowl عمل نماید. این تکنیک نسبت به تزریقات سطحی تر با اثر مشابه نیاز به حجم تزریقکمتر دارد.

احتیاطات

کبودی در تزریق های زیر درمی بسیار شایع است باید دقت کنید تا از سوراخ چانه ای برحذر باشید. چرا که تزریق مستقیم به داخل سوراخ با بیحسی ناحیه ای همراه است.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

از مراقبت های بعد از تزریق ژل، اعمال فشار فوری و سپس استفاده از یخ در به حداقل رساندن کبودی مفید هستند.

عوارض تزریق ژل

به جز کبودی که در تکنیک سطحی رخ می دهد اگر تزریقات به شکل یکنواخت صورت گیرند خطرات اندکی وجود دارد.

نکات کلیدی تزریق

  • جهت زاویه سازی فک، شکل دهی فیلر و ایجاد خط فکی جدید ناحیه را ماساژ دهید.
  • جهت پر کردن کل ناحیه مقعر پیش فکی تزریق ها را در طول سطح تحتانی لبه مندیبل نیز انجام دهید.
  • به دلیل اینکه در این ناحیه نیاز به تعبیه دقیق فیلر است استفاده از کانولا را مدنظر قرار دهید.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی یکی از روش های زاویه سازی فک با تزریق فیلر و نکات کلیدی آن پرداختیم. لازم به ذکر است این روش باید توسط متخصص حاذق و باتجربه انجام گیرد تا نتایج خوبی به همراه داشته باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات می توانید با شماره های مندرج در سایت کلینیک آسمان ونک تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات کلینیک آسمان ونک :

لیزر موهای زائد

کاهش وزن

تزریق بوتاکس

پاسخ

نوزده + 8 =

Call Now Button