شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

برداشتن خال با دی اکسید کربن

برداشتن خال

بهترین راه برای رهایی از خال های صورت و بدن چیست؟

آیا با تکینک های به روز برداشتن خال آشنایی دارید؟

نور آفتاب مهم ترین عامل به وجود آمدن خال و بدرنگی های پوستی می باشد. اما برخی از خال های بزرگ و گوشتی از هنگام تولد تا پایان عمر با فرد باقی مانده و مادرزادی می باشند. خال های بزرگ گاهی اوقات آنقدر بزرگ می شوند که حتی سنگین ترین لوازم آرایشی نیز نمی تواند آنها را پوشش دهد.

برداشتن-خال

برداشتن-خال

علاوه بر این امروزه معیار های زیبایی بسیار تغییر کرده و کیفیت و زیبایی پوست اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. برداشتن خال همانند سایر تکنیک های جوانسازی پوست می باشد. برداشتن خال گاهی اوقات با اسکار همراه می شود. اما این اسکارها با روش هایی که پزشک متخصص برای شما تجویز می نماید براحتی قابل درمان می باشند. عواملی از جمله:

  • سن شما
  • تکنیکی که برای برداشتن خال استفاده می شود( برداشتن خال با لیزرمعمولاً از سایر روش ها اسکار کم تری باقی می گذارد)
  • ناحیه ای که خال از آنجا برداشته می شود.

در برخی از نژادهای ایرانی خال های بزرگ بسیار متداول می باشد. به خصوص در استان های شرقی کشور شاهد شیوع خال بر روی پوست صورت و بدن می باشیم.

بهترین شیوه برای برداشتن خال های آزار دهنده استفاده از گاز CO2 یا کربن دی اکسید می باشد. در این روش گاز کنترل شده کربن دی اکسید به موضع اعمال شده و موجب از بین رفتن ضایعات پوستی می شود. دستگاه های موجود در بازار به صورت تخصصی و نیمه تخصص برای برداشتن خال استفاده می شود.

در این روش اصلاً نیازی به بیهوشی نبوده و تنها بی حسی های موضعی قابل تجویز می باشد. زیرا برداشتن خال با CO2 جزء روش های کم عارضه و تقریباً بدون درد می باشد.  کلینیک پوست و مو آسمان ونک با دارا بودن کادری مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات به روز دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

 

مراقبت های پیش از برداشتن خال

خال هایی که به تازگی بر روی پوست شما ظاهر شده اند، بهتر است پیش از برداشته شدن بررسی شوند. پیشنهاد می شود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه پیش از برداشتن خال در مطب حضور یابید. شما می توانید به منظور اندک ناراحتی ایجاد شده در حین برداشتن خال از کرم های بی حسی موضعی استفاده نمایید. به همین منظور یک لایه نازک از کرمی که پزشک متخصص برای شما تجویز نموده است را بر روی پوست خود قرار دهید و پس از ۳۰ دقیقه آنرا آبکشی نمایید.

در این روش اصلاً نیازی به بیهوشی نبوده و تنها بی حسی های موضعی قابل تجویز می باشد. زیرا برداشتن خال با CO2 جزء روش های کم عارضه و تقریباً بدون درد می باشد.

برداشتن خال با دی اکسید کربن چگونه انجام می شود؟

در مرحله اول از این درمان، سطح پوست از هر نوع مواد آرایشی و اضافی پاک می شود. درصورتیکه آزمایش های لازم بی خطر بودن برداشتن خال را نشان دهد، درجه دستگاه نسبت به بزرگی خال تنظیم شده و میزان خروج گاز دی اکسید کربن با مقدار پیش بینی شده ای آداپته می شود. سپس نازل دستگاه بر روی ناحیه مورد نظر قرار داده شده و با پالس های مداوم گاز CO2 به پوست وارد می شود.

نکته مهم آنکه این دستگاه تنها بدرنگی های پوستی را هدف قرار داده و به بافت پوست اطراف ضایعه و حتی رشد موها آسیب وارد نمی کتد.

نتیجه گیری

برداشتن خال با گاز دی اکسید کربن را می توان کم عارضه ترین تکنیک برای برطرف کردن بدرنگی های پوستی معرفی کرد. شما می توانید به منظور خلاص شدن از شر خال های کوچک و بزرگ خود به کلینیک پوست و مو خوب در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

نوزده − 10 =