شماره های تماس (021) 88 19 02 90 - 88 19 01 95
88 19 02 80
ساعات کاری مرکز شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مرکز تهران، ونک، ابتدای خیابان ونک
پاساژ آسمان ونک، طبقه دوم، واحد ۲۰۱

انواع مختلف لیزر پوست

انواع مختلف لیزر پوست

کاربردهای لیزر پوست

نکات مهم در استفاده از لیزر

لیزر دستگاهی است که می تواند طول موج امواج نورانی را تقویت و در یک جا متمرکز کند. این کار باعث افزایش نفوذپذیری و قدرت انرژی امواج نورانی می شود.

کلینیک زیبایی و لاغری آسمان ونک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کادر با مهارت به ارائه خدمات زیبایی و لاغری با آر اف به شما عزیزان می پردازد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام

لیزر پوست و کاربردهای آن

از این دستگاه برای رفع چین و چروک، لایه برداری سطحی، لیفت پوست صورت، جوانسازی، رفع موهای زائد صورت و بدن، رفع ترک های پوستی ناشی از حاملگی و افزایش یا کاهش وزن، رفع جای آکنه، جوش و جای زخم، لکه های ناشی از حاملگی، واریس و برداشتن خال، جای ضایعات عروقی، ماه گرفتگی، کک و مک، رفع موهای زائد صورت و بدن و … استفاده می شود.

نکات مهم در استفاده از لیزر پوست

  • پزشک یا فرد درمانگر، تجربه و دانش کافی برای درمان را دارا باشد.
  • روش مناسبی را برای درمان مشکل پوستی انتخاب کند.
  • از تکنولوژی و دستگاه های مناسب استفاده کند.
  • دستگاه های مختلف لیزر، طول موج، انرژی و قدرت نفوذ متفاوتی دارند و بر این اساس برای درمان های مختلف باید از لیزر متناسب با آن استفاده کرد. یکی از مهمترین دلایل شکست درمان با لیزر، انتخاب اشتباه دستگاه لیزر است که باعث ایجاد عوارض می شود.
  • رنگ پوست هم می تواند عامل مهمی در انتخاب نوع لیزر باشد اگر لیزر انتخابی متناسب با رنگ پوست باشد، امواج لیزر بهتر جذب شده و تاثیر بیشتر می گذارد.

پرکاربردترین لیزرهای پوست

لیزر الکساندرایت

بیشترین کاربرد این نوع لیزر در رفع موهای زائد است با این حال می توان برای برداشتن تاتو و لکه های پوستی نیز از آن استفاده کرد.

لیزر کربن دی اکساید

به دلیل داشتن انرژی زیاد می توان برای برداشتن خال، زگیل و همه زوائد از آن استفاده کرد. همچنین برای لیفتینگ، درمان جای زخم و لایه برداری عمقی پوست استفاده می شود. نوعی دیگر از این لیزر که به لیزر فرکشنال معروف است برای درمان ترک های پوستی، منافذ پوست، جای جوش و لکه های مقاوم در برابر درمان کاربرد دارد.

لیزر اربیوم

برای جوانسازی پوست از این نوع لیزر استفاده می شود زیرا قادر است لایه بسیار نازکی از پوست را بردارد. به همین دلیل بیشتر برای درمان جای جوش های سطحی، چروک های ظریف پوست و لایه برداری، مناسب می باشد.

لیزر ان دی یاگ

بیشتر برای رگ های زیرپوستی مثل واریس، برداشتن تاتو، تغییرات رنگ و لک های پوستی مناسب است. همچنین از این لیزر برای رفع موهای زائد نیز استفاده می شود.

درمان با لیزر مناسب چه کسانی است؟

افرادی که پوست تیره دارند، افرادی که جوش دوران بلوغ دارند، افرادی که بیماری های پوستی دارند و بیماریشان با تحریک شدن عود می کند.

عوارض لیزر

قرمزی، خارش، سوزش، تورم و درد در ناحیه لیزر شده، از عوارض استفاده از لیزر می باشد که در صورتی که مراقبت های لازم بعد از لیزر مثل قرار دادن یخ و استفاده از کرم های ضد التهاب انجام شود این عوارض کاهش پیدا می کند.

عوارض های شدیدتر مانند ایجاد اسکار، تورم غدد لنفاوی و عفونت محل عمل معمولا میتواند به علت عدم تبحر درمانگر یا استفاده از دستگاه نامناسب بوجود آید.

توصیه می شود درمان های لیزر در بهترین کلینیک پوست انجام شود.

 

 

 

 

 

پاسخ

هجده + 11 =

Call Now Button